FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Čeština (Česká republika)
Preložené spustenie Well of Eternity a Hour of Twilight Print E-mail
Written by medivho   
Tuesday, 07 July 2015 21:10
There are no translations available.

Vážení hráči,

nedávno sme vás informovali o plánovanom otvorení dungeonov Well of Eternity a Hour of Twilight. Neľakajte sa, ich otvorenie z nášho plánu nezmizlo, akurát bude musieť byť o pár dní posunuté, a to kvôli komplikáciam vo Well of Eternity, ktoré je nutné opraviť predtým, než tam niekto vkročí svojou virtuálnou nohou či kopytom. Ako som spomenul, otvorenie by malo byť preložené len o niekoľko dní, avšak nie sme schopní podať presný dátum. Žiadame vás preto o trpezlivosť, o ďalších krokoch vás však budeme informovať.

iCe GM tím

 
Aktualizace fóra Print E-mail
Written by Difadon   
Thursday, 02 July 2015 09:07
There are no translations available.

Vážení hráči,

V pátek 3. července v pozdních odpoledních hodinách (se zahájením aktualizace počítám kolem 18:00) dojde k dočasné nedostupnosti a nefunkčnosti fóra. Důvodem je aktualizace na novější systém phpBB.

Jako uživatelé se tedy můžete těšit hlavně na systém upozornění a lepší podporu mobilních zařízení. Aktualizace také odstraní aktuální vzhledy fóra, které budou postupně nahrazeny novými.

Předpokládaný čas nefunkčnosti fóra je 2 hodiny.

S pozdravem, Difadon

 
Zrušení účtů serveru Print E-mail
Written by Difadon   
Tuesday, 30 June 2015 20:26
There are no translations available.

Vážení hráči,

K 1.7.2015 dochází z administrativních důvodů ke zrušení současných bankovních účtů serveru. Jedná se o první část chystaných změn, o kterých budete včas informováni.

Pokud budete mít zájem server finančně podpořit, kontaktujte nás na emailové adrese Difadon(@)ice-wow.eu a obratem (hned jak to budete časově možné) Vám budou zaslány podrobnější informace.

S pozdravem, iCe GM tým

 
Blízka budúcnosť PvE scény Print E-mail
Written by medivho   
Sunday, 28 June 2015 20:59
There are no translations available.

Vážení hráči,

Konečne prichádza chvíľa, na ktorú sme všetci dlho čakali, a to obohatenie serverovej PvE scény o posledné dva dungeony – Well of Eternity a Hour of Twilight. Pochopiteľne sa budeme držať zásad Blizzardu, a vstup do Hour of Twilight bude podmienený achievementom za prejdenie Well of Eternity, no ako u nás býva zvykom, nebude to jediná prekážka brániaca vám vo vstupe do daných zón. Toto všetko vám však bude priblížené v nasledujúcich odstavcoch.

Dňa 1.7.2015 bude spustená iCe-custom quest línia pozostávajúca z ôsmich questov, so začiatkom na námestí v Orgrimmare a Stormwinde. Znamená to teda, že hráči, ktorí sa rozhodnú každý deň plniť jeden quest zo spomenutej línie, budú môcť vstúpiť do Well of Eternity už 8.7.2015. Na druhú stranu, hráči, ktorí sa z akýchkoľvek príčin rozhodnú nepúšťať sa do plnenia tejto série, si budú musieť počkať ešte ďalších osem dní, z čoho teda vyplýva, že prístup do Well of Eternity im bude umožnený až 16.7.2015. No vstup do Well of Eternity nie je jedinou odmenou za dokončenie tejto línie, a za elimináciu hrozby, ktorá je s tým spätá,  ako malý bonus totiž dostanete ďalšieho peta do svojej zbierky.
Na záver snáď len pripomeniem, že pre dungeon Hour of Twilight neplatia žiadne podobné podmienky, teda stačí pokoriť Mannorotha, a otvoria sa vám pomyselné brány do poslednej prekážky medzi vami a raidom Dragon Soul.

Možno sa pýtate, či náhodou nespustíme aj spomenutý raid Dragon Soul, prípadne či už nespustíme novú PvP sezónu. Odpoveď na obe otázky je nie, no uisťujeme vás, že všetko naše úsilie bude primárne zamerané na opravenie a vylepšenie Dragon Soulu, s ktorým, samozrejme, príde aj Cataclysmic Season, čím zabijeme dve muchy jednou ranou.

V prípade, že vzniknú akékoľvek komplikácie, určite vám o tom dáme vedieť prostredníctvom fóra, kam sa rovnako môžete obrátiť v prípade, že vám niečo nie je celkom jasné, alebo jednoducho chcete zistiť ďalšie informácie.

Príjemné a ničím nerušené hranie Vám praje iCe GM Team

 
Server Opäť Online Print E-mail
Written by medivho   
Saturday, 13 June 2015 10:21
There are no translations available.

Vážení hráči,

od včerajšieho večera, teda 12.6. od 20:30 už je server premiestnený, napojený, a mal by fungovať aspoň tak dobre, ako predtým. Len nezabudnite, že je nutné zmeniť si realmlist v zložke s hrou na "play.ice-wow.eu" (bez úvodzoviek), rovnako hru nesmiete spúštať cez iCe Launcher, pretože vám automaticky prepíše realmlist na ten starý. No ak by sa vám i napriek tomu nedalo pripojiť, skúste smerovať svoje otázky na fórum, do sekcie Technická Podpora.

Bohužiaľ, ako to už býva, nie vždy sa musí všetko podariť na 100%, tento prípad nebol výnimka. Kvôli jednej chybe bolo potrebné nahrať zálohy z utorkového rána, čím ste prišli o všetko, čo ste poćas daného dňa získali. Rozhodli sme sa odčiniť nie len tento rollback, ale aj samotné vypnutie servera tým, že do nedele (14.6.) budú XP a honor points rate zvýšené na dvojnásobok.

Ešte raz by sme sa týmto chceli poďakovať za vašu trpezlivosť a pochopenie.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 29
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment

Valid XHTML & CSS

Design by: LernVid.com feat. game-template sponsored by WoW Guide