FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Čeština (Česká republika)
Pozastavenie Náboru Print E-mail
Written by medivho   
Sunday, 23 August 2015 20:04
There are no translations available.

Vážení hráči,

od posledného príspevku o nábore do GM tímu sa o pozíciu SQL developera uchádzalo vyše 20 záujemcov. Toto číslo predčilo naše očakávania (nie že by sme neboli radi), naše kurzy medzitým stihli započať, preto sme sa rozhodli nábor na túto pozíciu pozastaviť. Tí, ktorí ste váhali, no ešte ste sa neprihlásili, nezúfajte. Kto vie, čo prinesú zajtrajšky, možno sa pre vás v budúcnosti naskytne ďalšia príležitosť.

Okrem toho sa nás niektorí pýtali, či náhodou nehľadáme posily pre ingame podporu. Momentálne však máme túto pozíciu plne obsadenú, takže nábor na ingame podporu je taktiež uzavretý. Pokiaľ však máte skúsenosti s programovaním v C++ a chceli by ste sa tomu venovať, neváhajte a ozvite sa nám obvyklými spôsobmi (ideálne súkromnou správou na fóre).

Pre dnešok by to bolo snáď všetko, želáme vám príjemné hranie, ktoré vám, dúfajme, bude vďaka našim novým záujemcom vylepšené ešte viac.

iCe GM tím

 
Nábor SQL developerov Print E-mail
Written by medivho   
Friday, 14 August 2015 20:37
There are no translations available.

Vážení hráči,

iCe Online tím vyhlasuje nábor nových záujemcov o post SQL (DB) developera, tentokrát však nepotrebujeme ľudí s predošlými skúsenosťami, i keď na škodu vám určite nebudú. Zameriavame sa najmä na ľudí, ktorí majú dostatok voľného času, a chuť učiť sa krok za krokom pracovať s databázou, príkazmi, a opravovať konkrétne problémy. Táto výuka bude prebiehať najmä formou náučných vlákien a príspevkov na fóre, kde si postupne preberieme príkazy, štruktúru databázy, základné tabuľky a funkcie, aby ste tieto znalosti neskôr mohli využiť napríklad aj pri upravovaní počiatočných zón do lepšej, krajšej podoby. Určite to bude zahŕňať jednoduchšie opravy, napríklad úpravy levelu či HP u NPC, ale aj zložitejšie, ako napríklad opravy questov, či tvorbu AI. Pokiaľ si myslíte, že by práve toto bolo pre vás to pravé, ozvite sa mi Súkromnou Správou na fóre (http://forum.ice-wow.eu/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=6509), do ktorej napíšete stručnú no vecnú prihlášku, a naše spoločné kurzy započnú.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu,

Váš iCe GM Tím

 
Preložené spustenie Well of Eternity a Hour of Twilight Print E-mail
Written by medivho   
Tuesday, 07 July 2015 21:10
There are no translations available.

Vážení hráči,

nedávno sme vás informovali o plánovanom otvorení dungeonov Well of Eternity a Hour of Twilight. Neľakajte sa, ich otvorenie z nášho plánu nezmizlo, akurát bude musieť byť o pár dní posunuté, a to kvôli komplikáciam vo Well of Eternity, ktoré je nutné opraviť predtým, než tam niekto vkročí svojou virtuálnou nohou či kopytom. Ako som spomenul, otvorenie by malo byť preložené len o niekoľko dní, avšak nie sme schopní podať presný dátum. Žiadame vás preto o trpezlivosť, o ďalších krokoch vás však budeme informovať.

iCe GM tím

 
Aktualizace fóra Print E-mail
Written by Difadon   
Thursday, 02 July 2015 09:07
There are no translations available.

Vážení hráči,

V pátek 3. července v pozdních odpoledních hodinách (se zahájením aktualizace počítám kolem 18:00) dojde k dočasné nedostupnosti a nefunkčnosti fóra. Důvodem je aktualizace na novější systém phpBB.

Jako uživatelé se tedy můžete těšit hlavně na systém upozornění a lepší podporu mobilních zařízení. Aktualizace také odstraní aktuální vzhledy fóra, které budou postupně nahrazeny novými.

Předpokládaný čas nefunkčnosti fóra je 2 hodiny.

S pozdravem, Difadon

 
Zrušení účtů serveru Print E-mail
Written by Difadon   
Tuesday, 30 June 2015 20:26
There are no translations available.

Vážení hráči,

K 1.7.2015 dochází z administrativních důvodů ke zrušení současných bankovních účtů serveru. Jedná se o první část chystaných změn, o kterých budete včas informováni.

Pokud budete mít zájem server finančně podpořit, kontaktujte nás na emailové adrese Difadon(@)ice-wow.eu a obratem (hned jak to budete časově možné) Vám budou zaslány podrobnější informace.

S pozdravem, iCe GM tým

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 30
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment

Valid XHTML & CSS

Design by: LernVid.com feat. game-template sponsored by WoW Guide