FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Čeština (Česká republika)
Dění na serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Monday, 26 January 2015 14:44
There are no translations available.

Zdravíme naše dobrodruhy,

jistě jste zvědavi, co pro vás rozmrazíme z naší iCe lednice. Libůstek je zde mnoho, spousta úprav není zapsána v žádném changelogu, drobnosti jako úpravy stovek nastavení různých NPC a úkolů nám přijde příliš triviální na to, abychom je sepisovali - z průzkumu v řadách hráčů také vyplývá, že vás zajímají právě jen větší milníky a změny, jenž postřehnete. Chápeme Vás, a tak zkuste pochopit i vy nás, že díky tomuto pak ale na webu nevznikají novinky příliš často - vypisujeme zde opravdu jen podstatnější události.

V nedávné době jsme zde na webu uveřejnili náborovou kampaň, přihlášek přišlo více, než jsme doufali, a tak naše řady opět obohatilo několik aktivních přírůstků s prefixem GM :) . Setkáváte se s nimi převážně při vyřizování ingame ticketu, snad k Vaší plné spokojenosti, zaručující hladké hraní bez obtížných prodlev.

Celý svět probíhá úpravami, to, ze máme otevřené vsechny lokality a všechny instance, kromě 4.3 obsahu, neznamená, ze bychom se do jejich úprav nepustili a nesnažili se je dále zvelebit - naopak, v poslední době došly změny například boss v Lost City of the Tol'vir - High Prophet Barim, či Glubtok - Deadmines, veškeré opravy vendorů cookingu od Difadona, nebo třeba taurenská lokace Mulgore. Na dalších se samozřejmě aktivně pracuje.

To by i snad pro dnešek mohlo stačit, iCe GM tým Vám přeje příjemné hraní a ničím nerušený zbytek dne.

 
Challenge Arena System Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Friday, 09 January 2015 14:06
There are no translations available.

alt

 

Zdravíme dobrodruhy na našem serveru,

připravili jsme si pro zaryté PVP nadšence pokus, jak oživit nepříliš logované 3v3 arény. Než s patchem 4.3 dorazí další sezóna, rádi bychom tento žánr boje hráče proti hráči oživili, a proto vznikl tento systém, kdy máte v podvečer vždy každý den od 18 do 23 možnost odehrát několik zápasů v 3v3, za než budete získávat speciální měnu. Tu pak lze vyměnit v Celestiu, v nově vzniklé PVP zóně, za různé odměny od toliko oblíbených titulů, po mounty, či splnit určité achievy, z nichž mnoho do dnes získat ani nešlo.

Někteří z vás jistě namítnou, že tímto krokem nějaké achievementy tímto ztratí na exkluzivitě, my si ale nemyslíme, že jeden achiev za týden, který zde lze získat, hru tolik zásadně ovlivní, jako spíše osvěží. Naopak doufáme, že tento krok by mohl do tohoto vlažného PVP odvětví přilákat další krev z řad PVE hráčů.

Čas ukáže, kam nás tento krok zavede, doufáme, že se s vámi v blízké době uvidíme na bojišti

 
Nábor developerů Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Friday, 28 November 2014 14:45
There are no translations available.

alt

Dobrý večer dobrodruzi,

nedávno se na fóru objevil dotaz, zda nehledáme posily do našeho GM týmu - samozřejmě je tomu stále tak, nejlépe na posty databázových či core developerů, jak již delší dobou visí na fóru v důležitých informacích a jsou stále aktuální. Takže pokud máte nějaké schopnosti vhodné pro tuto pozici, či své základy chcete dále rozvíjet, neváhejte a napište.

Více infa zde

 
End Time Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Tuesday, 07 October 2014 18:49
There are no translations available.

alt

 

Konec je tady!

Ne, nelekejte se, není to tolik od škarohlídů ohlašovaný konec serveru, naopak, máme pro Vás jednu mlsavou jednohubku - zhruba během dvou, tří týdnů budou moci první odvážlivci ochutnat další z plně naskriptovaných instancí ala oficiální server, o jejíž funkčnost se postaral převážně Amaunet, End Time. Odtud jsme si také převzali menší žertík v úvodu :) . Nebylo by to ale iCe, kdybychom věci trochu nepřikrášlili, a tak jsme se rozhodli, že vstup do instance na první dva měsíce podmíníme prequestovou příběhovou linií, trvající 14 dní, kterou budete moci započat již během nejbližších dnů. Ve výsledků tedy hrdinové, jenž si svou pílí a spoluprací s Bronzovou letkou otevřou instanci dříve, budou mít také dříve šanci na loot - a zbytku dobrodruhů, kteří nebudou mít čas z jakéhokoliv důvodu, bude dungeon otevřen za dva měsíce již bez prequestu. Doufáme, že tento krok uvítáte a budete se u něj bavit, či v očekávání kousat nehty, aby již byl další den a vy mohli pokračovat dále, dokud Vám nebude instance plně k dispozici.

Toliko k večerním zprávám, snad vám z nich nezaskočilo

S pozdravem, váš iCe GM tým

 
Informace o serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Monday, 15 September 2014 16:20
There are no translations available.

Artisan pro Vás vytvořil soupis oprav za posledních 14 dní, mezi nejzajímavější nejspíše patří opravy stability, jenž by se měla opět bez problémů vyšplhat na celodenní uptime bez výpadků. Tento seznam samozřejmě není kompletní výpis toho, co se na serveru děje, mimo jiné pokračují práce na očekávaných dungeonech End Time, Dragon Soul a podobných, následované spoustou větších či menších změn v již stávajícíh dungeonech jako např Deadmines, či lokalit vnějšího světa. Sledujte bedlivě herní forum, kde se všechny tyto informace postupem času  dozvíte.

A proto zůstaňte s námi, pokud nechcete o nic přijít ,)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 27
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment

Valid XHTML & CSS

Design by: LernVid.com feat. game-template sponsored by WoW Guide