FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Čeština (Česká republika)
Změna realmlistu - 2015/04 Print E-mail
Written by Difadon   
Sunday, 29 March 2015 19:27
There are no translations available.

Kvůli různým změnám okolo serveru a serverovny tímto vyhlašujeme novou adresu realmlistu:

play.ice-wow.eu

namísto staré

icewow.pilsfree.net

která pravděpodobně zanedlouho přestane fungovat. Do té doby můžete používat obě, ukazují na stejný server.

Pokud používáte IP adresu přímo - pozor, může se v následujících měsících měnit.

 
Pokus o vylákání účtu Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Monday, 23 February 2015 20:42
There are no translations available.

Dobrý večer dobrodruzi,

rádi bychom Vás upozornili, abyste si dávali pozor na emaily, odkazující na podvodné stránky, na nichž máte vložit svůj login k účtu, a následně například vyhrajete exkluzivní mount - jedná se o podvod, buďte obezřetní a hlídejte si v hlavičce stránky vždy odkaz ice-wow.eu . Jakýkoliv jiný je pouze snaha o krádež Vašeho účtu!

Stránky vypadají na první pohled autenticky, v náhledu novinek například takto

 
Dění na serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Wednesday, 11 February 2015 21:07
There are no translations available.

Zdravíčko dobrodruzi,

jakpak se nám při té zimní náladě máte? My rozhodně nespíme zimním spánkem, každý z nás věnuje serveru maximum svého volného času. Mezi unikátní novinky z poslední doby patří hlavně rozběhnutí Ring of Valor PVP arény, s kterou se na Cata serverech prakticky nesetkáte, a to vše jedině díky umu našich core developerů. Další novinkou je kompletně přepracovaný systém dynamických transportů jako jsou lodě, zeppeliny, výtahy apod, jenž nyní umožňuje nejen jejich ovládání, ale hlavně nám otevírá úplně nové dveře konečně ke zprovoznění bojišť Strand of Ancients a Isle of Conquest.

Mezi další dění na serveru patří dlouhodobá práce na úpravách lokací nazvána Svět 2.0, jenž ma za úkol přepracovat svět do více Blizzlike podoby, abyste si dění v okolí při expení užili. Do úprav světa se přihlásilo i několik hráčů, jímž jsme neskonale vděčni za dokolané popisy a reporty, nutné k opravám.

A teď trochu zábavy, co říkáte? Na serveru probíhá příběhovy event Krypta Lovců Demonů, za nějž můžete získat několik unikátních mountů a dalších odměn, na než jste v našich eventech zvyklí, a v blízké době přibudou i do této chvíle nezískatelné tituly, jenž byly na TBC již zrušeny, Hand of Adal, Champion of Naaru a následně i Scarab Lord, všechny provázené vlastní příběhovou linií, u nichž jsme se snažili o navození původních pocitů při plnění úkolů od Blizzardu.

Na serveru jako vždy v daný čas podle oficiálních serverů probíhá Blizzlike valentýnský event Love is in the Air, doufáme tedy, že nad většinou z Vás nad hlavou svítí zářivé rudé srdíčko :)

Po zkouškovém období a vyřízení osobních věcí určitých core developerů by následně měly být otevřeny i poslední dva dungeony ze 4.3 obsahu Well of Eternity a Hour of Twilight, ještě chvíli trpělivosti, již se brzy dočkáte.

Stále nebyl pokořen first realm slain Firelands Ragnarose 25man HC, nechcete být první, jejichž jméno bude navždy viset v serverových kronikách, a zdobit památeční sochu v hlavním městě?

Přejeme i nadále spoustu zábavy, jsme rádi, že Vás hraní u nás baví.

 
Dění na serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Monday, 26 January 2015 14:44
There are no translations available.

Zdravíme naše dobrodruhy,

jistě jste zvědavi, co pro vás rozmrazíme z naší iCe lednice. Libůstek je zde mnoho, spousta úprav není zapsána v žádném changelogu, drobnosti jako úpravy stovek nastavení různých NPC a úkolů nám přijde příliš triviální na to, abychom je sepisovali - z průzkumu v řadách hráčů také vyplývá, že vás zajímají právě jen větší milníky a změny, jenž postřehnete. Chápeme Vás, a tak zkuste pochopit i vy nás, že díky tomuto pak ale na webu nevznikají novinky příliš často - vypisujeme zde opravdu jen podstatnější události.

V nedávné době jsme zde na webu uveřejnili náborovou kampaň, přihlášek přišlo více, než jsme doufali, a tak naše řady opět obohatilo několik aktivních přírůstků s prefixem GM :) . Setkáváte se s nimi převážně při vyřizování ingame ticketu, snad k Vaší plné spokojenosti, zaručující hladké hraní bez obtížných prodlev.

Celý svět probíhá úpravami, to, ze máme otevřené vsechny lokality a všechny instance, kromě 4.3 obsahu, neznamená, ze bychom se do jejich úprav nepustili a nesnažili se je dále zvelebit - naopak, v poslední době došly změny například boss v Lost City of the Tol'vir - High Prophet Barim, či Glubtok - Deadmines, veškeré opravy vendorů cookingu od Difadona, nebo třeba taurenská lokace Mulgore. Na dalších se samozřejmě aktivně pracuje.

To by i snad pro dnešek mohlo stačit, iCe GM tým Vám přeje příjemné hraní a ničím nerušený zbytek dne.

 
Challenge Arena System Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Friday, 09 January 2015 14:06
There are no translations available.

alt

 

Zdravíme dobrodruhy na našem serveru,

připravili jsme si pro zaryté PVP nadšence pokus, jak oživit nepříliš logované 3v3 arény. Než s patchem 4.3 dorazí další sezóna, rádi bychom tento žánr boje hráče proti hráči oživili, a proto vznikl tento systém, kdy máte v podvečer vždy každý den od 18 do 23 možnost odehrát několik zápasů v 3v3, za než budete získávat speciální měnu. Tu pak lze vyměnit v Celestiu, v nově vzniklé PVP zóně, za různé odměny od toliko oblíbených titulů, po mounty, či splnit určité achievy, z nichž mnoho do dnes získat ani nešlo.

Někteří z vás jistě namítnou, že tímto krokem nějaké achievementy tímto ztratí na exkluzivitě, my si ale nemyslíme, že jeden achiev za týden, který zde lze získat, hru tolik zásadně ovlivní, jako spíše osvěží. Naopak doufáme, že tento krok by mohl do tohoto vlažného PVP odvětví přilákat další krev z řad PVE hráčů.

Čas ukáže, kam nás tento krok zavede, doufáme, že se s vámi v blízké době uvidíme na bojišti

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 28
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment

Valid XHTML & CSS

Design by: LernVid.com feat. game-template sponsored by WoW Guide