FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Čeština (Česká republika)
Nábor developerů Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Friday, 28 November 2014 14:45
There are no translations available.

alt

Dobrý večer dobrodruzi,

nedávno se na fóru objevil dotaz, zda nehledáme posily do našeho GM týmu - samozřejmě je tomu stále tak, nejlépe na posty databázových či core developerů, jak již delší dobou visí na fóru v důležitých informacích a jsou stále aktuální. Takže pokud máte nějaké schopnosti vhodné pro tuto pozici, či své základy chcete dále rozvíjet, neváhejte a napište.

Více infa zde

 
End Time Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Tuesday, 07 October 2014 18:49
There are no translations available.

alt

 

Konec je tady!

Ne, nelekejte se, není to tolik od škarohlídů ohlašovaný konec serveru, naopak, máme pro Vás jednu mlsavou jednohubku - zhruba během dvou, tří týdnů budou moci první odvážlivci ochutnat další z plně naskriptovaných instancí ala oficiální server, o jejíž funkčnost se postaral převážně Amaunet, End Time. Odtud jsme si také převzali menší žertík v úvodu :) . Nebylo by to ale iCe, kdybychom věci trochu nepřikrášlili, a tak jsme se rozhodli, že vstup do instance na první dva měsíce podmíníme prequestovou příběhovou linií, trvající 14 dní, kterou budete moci započat již během nejbližších dnů. Ve výsledků tedy hrdinové, jenž si svou pílí a spoluprací s Bronzovou letkou otevřou instanci dříve, budou mít také dříve šanci na loot - a zbytku dobrodruhů, kteří nebudou mít čas z jakéhokoliv důvodu, bude dungeon otevřen za dva měsíce již bez prequestu. Doufáme, že tento krok uvítáte a budete se u něj bavit, či v očekávání kousat nehty, aby již byl další den a vy mohli pokračovat dále, dokud Vám nebude instance plně k dispozici.

Toliko k večerním zprávám, snad vám z nich nezaskočilo

S pozdravem, váš iCe GM tým

 
Informace o serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Monday, 15 September 2014 16:20
There are no translations available.

Artisan pro Vás vytvořil soupis oprav za posledních 14 dní, mezi nejzajímavější nejspíše patří opravy stability, jenž by se měla opět bez problémů vyšplhat na celodenní uptime bez výpadků. Tento seznam samozřejmě není kompletní výpis toho, co se na serveru děje, mimo jiné pokračují práce na očekávaných dungeonech End Time, Dragon Soul a podobných, následované spoustou větších či menších změn v již stávajícíh dungeonech jako např Deadmines, či lokalit vnějšího světa. Sledujte bedlivě herní forum, kde se všechny tyto informace postupem času  dozvíte.

A proto zůstaňte s námi, pokud nechcete o nic přijít ,)

 
Informace o serveru Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Wednesday, 27 August 2014 15:13
There are no translations available.

alt

Zdravíme všechny hrdiny.

Delší dobu jsme úvodní stranu neaktualizovali, a spousta z Vás se již vyptávala, zda server neupadá, či dokonce úplně nekončí - není tomu samozřejmě tak, pokud jste zaregistrováni na našem fóru, věděli byste, ze opravy a změny stále probíhají, mezi ty výraznější by se daly vypíchnout např oprava Guild Kalendáře, dále například vysoké pokroky v pathfindingu (schopnost nepřátel obcházet vás okolo překážek, místo jejich prochazením), či spoustu úprav v kouzlech a abilitách zaměřených převážně na PVP. Není toho málo, a další změny na sobě nedají čekat. Zůstaňte s námi, pokud chcete ochutnat unikátní herní zkušenosti jinde nevídané :)

 
32 GB Ram Print E-mail
Written by Bahamut_Lord   
Thursday, 24 April 2014 11:50

32 GB ram are now in server, in a few days server will be reconfigured for this hardware change, and gameplay should really improve ;)

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 27
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cataclysm is a trademark, and World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries.

This site is in no way associated with Blizzard Entertainment

Valid XHTML & CSS

Design by: LernVid.com feat. game-template sponsored by WoW Guide