10 online players
server isonline
english česky
10 players online
45 percent
5
55 percent
5
Reset weekly capů28.3. v 06:36
Slosování loterie29.3. v 11:37

iCe Online - stránky free World of Warcraft: Cataclysm serveru

Nový rok je za dverami...
31. 12. 2015, 21:22, napsal Gregory

Milí hráči,

dnešný deň sa chýli ku koncu, rovnako ako aj tento rok. Jeden rok je dlhá doba, počas ktorej sa toho udeje mnoho, ako dobrého, tak i zlého, no práve začiatok nového roka je tá správna možnosť na zmenu, aby sme sa pokúsili zabudnúť na to negatívne a namiesto toho sa sústrediť na lepšiu budúcnosť. Preto by som vám v mene celého iCe Online tímu chcel popriať, aby ste tento rok úspešne ukončili, a aby ste ten nový prežili v šťastí, zdraví, a hlavne tak, že keď sa o rok obzriete späť, budete si môcť povedať, že ste ho nepremrhali, ale že ste ho prežili podľa svojich predstáv.

Pokiaľ mám tieto želania preniesť na náš server, tak nám všetkým poprajem, aby sme sa o rok stretli aspoň v takomto počte (ako na strane hráčov, tak na strane GM), aby sme uskutočnili všetky naše plány i predsavzatia, a aby sme ani o rok neľutovali, že sme súčasťou tejto komunity.

A na záver vám snáď len zaželáme príjemný zvyšok noci strávený v kruhu rodiny či priateľov, a na zajtra čo najmenšiu bolesť hlavy, veď konieckoncov, ako na Nový rok, tak po celý rok :)

Váš iCe Online tím