4 online players
server isonline
english česky
4 players online
40 percent
2
60 percent
2
Next currency cap reset8.6. at 07:36
Next lottery draw9.6. at 12:37

iCe Online - free World of Warcraft: Cataclysm server page

Dragon Soul sa blíži... a nie len to
07. 01. 2016, 13:51, written by Gregory

Vážení hráči,

už dlhšie sme nepriniesli žiadnu aktualitu ohľadom raidu Dragon Soul, rozhodli sme sa teda túto chybu napraviť a oznámiť vám, ako sa veci majú. Prvou, azda najväčšou novinou, je doladenie bossa Ultraxion do takmer finálnej formy, čo z neho činí už celkom štvrtého bossa pripraveného na testovanie. Prečo hovorím, že je v "takmer finálnej" forme? Práve kvôli spomenutému testovaniu, pri ktorom sa, dúfajme, podarí odhaliť všetky drobné nezrovnalosti, aby počas otvorenia boli v čo najlepšom štádiu. Neznamená to však, že ostatní bossovia na tom nie sú dobre, práve naopak. Všetky dôležité mechaniky sú nastavené a funkčné, teraz ostáva už len dotvorenie a poupravenie niektorých ich spellov, a potom už nič nebude brániť oficiálnemu spusteniu. Možno sa pýtate, kedy to konečne bude, na to však s istotou nevieme odpovedať ani my. Isté však je, že to nebude dlhá doba, a rovnako vás uisťujeme, že vám dáme vedieť dostatočne včas. Priebežný stav môžete taktiež sledovať na našom fóre, kde si môžete prezrieť podrobnejší rozpis jednotlivých bossov, ako aj pravidelné aktuality: http://forum.ice-wow.eu/viewtopic.php?f=295&p=194465#p194465

Doteraz sme hovorili len o raide, a nechceme, aby to vyznelo tak, že sa pracuje len na tom, a ostatný obsah je zabudnutý, to vôbec nie. Totiž, veľká väčšina nových receptov a vendorov, ktorí pribudli v patchi 4.3, je hotová a pripravená na nahodenie, a na tých zvyšných sa stále pracuje.

Aby sme však potešili aj jednu skupinu hráčov, konkrétne tých, ktorí hrávajú za Rogue, práca na legendárnej quest línii na získanie legendárnych daggerov "Fangs of the Father" je tiež v plnom prúde, a dovolím si tvrdiť, že tá najzložitejšia časť je za nami. Znamená to teda, že v dobe spustenia Dragon Soul vám nič nebude brániť v tom, aby ste zatočili so zvyškami čiernej letky, a začali zbierať vzácne suroviny na nové, mocné zbrane.

Toto je, čo sa týka noviniek ohľadom nového obsahu, asi všetko, ako bolo spomenuté, sledujte aj fórum, aby vám nič neuniklo.

Vďaka za vašu podporu, a prajeme vám príjemnú hru