0 online players
server isonline
english česky
0 players online
50 percent
0
50 percent
0
Next currency cap reset29.2. at 06:36
Next lottery draw23.2. at 11:37

iCe Online - free World of Warcraft: Cataclysm server page

Spustenie Cataclysmic PvP sezóny
15. 01. 2016, 20:39, written by Gregory

Vážení hráči,

konečne je to tu, Cataclysmic sezóna uzrela svetlo virtuálneho sveta. Už odo dneška opäť môžete súperiť v arénach, niektorí so svojimi novými titulmi spravodlivo získanými počas poslednej sezóny. Pokiaľ ste však náhodou svoju odmenu v podobe titulu nezískali, nebojte sa, nenastala chyba, z technických príčin však bolo potrebné rozoslať dané výmenné itemy až dnes, takže ho s najvyššou pravdepodobnosťou obdržíte čoskoro. Rovnako sú v hlavných mestách umiestnení vendori s novou, aktuálnou výbavou, nenechajte ich teda dlho čakať, vám sa ich sortiment zíde viac, než im samotným :)

A keďže sa snažíme dodržovať sľuby, od dnešného rána je sprístupnený aj posledný boss v raide Baradin Hold, shivarra Alizabal. Pripomíname, že je to dobrá príležitosť nielen na získanie časti PvP setu, ale aj niekoľko kusov equipu, ktorý padá v Dragon Soul. Takýmto spôsobom sa teda môžete lepšie pripraviť na pokorenie posledného raidu, ktorý bude sprístupnený v nie až tak vzdialenej budúcnosti. Stále nie je známy oficiálny dátum otvorenia, dúfame však, že nenastanú nijaké komplikácie, o presnom postupe vás, samozrejme, budeme informovať.

Pokiaľ máte nejaké nejasnosti, alebo ste natrafili na bug, či niečo nefunguje tak, ako bolo zamýšľané, smerujte svoje otázky a pripomienky na naše fórum, prosím, a budeme sa snažiť vyriešiť to čo najrýchlejšie.

Na zatiaľ by to bolo ohľadom aktualít všetko, vďaka za priazeň a prajeme vám príjemnú hru

S pozdravom, iCe Online tím